Prof. Dr. Mustafa Iraz

Prof. Dr. Mustafa Iraz 1971 Gölbaşı doğumlu olup, Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi’ndeki lisans eğitimini 1995 yılında tamamladı. Uzmanlık eğitimini İnönü Üniversitesi’nde Tıp Fakültesi Tıbbi Farmakoloji Anabilim Dalı’nda 2002 yılında tamamlayarak Tıbbi Farmakoloji Uzmanı oldu. Dr. Iraz 2010 yılında doçent, 2015 yılında profesör oldu.

Akademik hayatı boyunca çok sayıda bilimsel araştırma yapan Prof. Dr. Iraz’ın çok sayıda uluslararası yayını ve yayınların bilim camiasında kabulünü gösterene binlerce atıfı bulunmaktadır.
Farklı Siteye Yönlendirme Yapılmaktadır.
Prof. Dr. Iraz, araştırmalarında geleneksel tıpta kullanılan fitoterapötik ajanların modern bilime kazandırılmasına odaklanmış olup bu konuda çok sayıda deneysel çalışma yürütmüştür. Deneysel çalışmalardaki deneyimini hasta hizmetine dönüştürmek amacıyla 2017 yılında Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nin Sağlık Bakanlığı onaylı Fitoterapi, Homeopati, Kupa tedavisi ve hirudoterapi eğitimlerini tamamlamıştır. Ayrıca kendini manuel terapi konusunda geliştirmiş ve Milli Eğitim Bakanlığı onaylı masör-masöz belgesine sahiptir.


Prof. Dr. Mustafa Iraz Kadıköy Ağrı Merkezi’nde fitoterapi, homeopati yöntemleri ile kanser ve Ülseratif Kolit, Crohn hastalığı gibi kronik romatizmal hastalıklar; fibromiyalji; migren; korku (fobi) temelli bozukluklar; kronik ağrılar; bel ve boyun fıtıklarında destek tedavisi yapmaktadır.

Kadıköy Ağrı Merkezi

Ağrı, hayatı maalesef olumsuz yönde etkileyen en önemli faktördür. Sizler de ameliyatsız ve ilaçsız ağrılarınızdan kurtulmak için bizlere ulaşınız. 
Başlayalım!
Hemen Ara
Yol Tarifi
Randevu Al
check-square-ophone-squaremap-signs linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram