Doç. Dr. Memet IŞIK

1966 yılında Erzurum’da doğdu. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesinde mezun oldu. Aynı yıl ihtisas yapmak için Almanya’ya gitti.

Heidelberg Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi Hastanesinde ortopedi uzmanlığına başladı.

Almanya’da bulunduğu yıllarda Akupunktur ve Alternatif tedavilerle ilgilenmeye başladı. Mecburi hizmetini yapmadan gittiği için Türkiye’ye dönmek zorunda kaldı.
Farklı Siteye Yönlendirme Yapılmaktadır.
Erzurum’un Olur İlçesinde mecburi hizmetini yapan Dr. Memet Işık,mMecburi hizmeti sırasında genel tababetin insan fıtratına daha uygun olduğunu ve daha fazla mesleki tatmin sağladığı kanaatine vardığı için çok agresif ve kanlı girişimleri olan ortopedi ihtisasını bıraktı ve aile hekimliği ihtisasına başladı.

İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 1999 yılında uzmanlığını tamamladı.

İnfrared Termometreyle Kulak Zarından Vücut Sıcaklığı Ölçümüyle Cıvalı Termometreyle Aksiller ve Rektal Yoldan Yapılan Ölçümlerin Karşılaştırılması” başlıklı uzmanlık tezi bilim dünyasında ilgi gördü ve SCI bir dergide yayımlanarak çok sayıda atıf aldı.

Uzmanlık eğitimi sırasında da tamamlayıcı ve alternatif tedavilerle ilgilendi.

Uzman olduktan sonra 2010 yılına kadar İstanbul’da özel bir tıp merkezinde çalıştı. 2010 yılında metabolic balance® uygulayıcısı oldu.

Aynı yıl Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Aile Hekimliği Anabilim Dalında Yrd. Doçent olarak göreve başladı.

Dr. Memet Işık, Atatürk Üniversitesi Akupunktur ve Tamamlayıcı Tıp Yöntemleri Uygulama ve Araştırma merkezinin kuruluş çalışmalarını yürüttü ve üniversiteden ayrılıncaya kadar da aktif olarak bu merkezde çalıştı.

Çok sayıda araştırma projesi yürüttü ve yayınladı. 2011-2012 yıllarında Amerika’da The Yale-Griffin Prevention Research Center ve Stanford Center for Integrative Medicine’de çeşitli araştırmalara katıldı ve çalışmalar yaptı.

Ocak 2014’de Doçent unvanını aldı.

Dr. Memet Işık iyi derecede İngilizce ve Almanca bilir, satranç oynar, ağaç oymacılığı ve fotoğrafçılık ile ilgilenir.

Kadıköy Ağrı Merkezi

Ağrı, hayatı maalesef olumsuz yönde etkileyen en önemli faktördür. Sizler de ameliyatsız ve ilaçsız ağrılarınızdan kurtulmak için bizlere ulaşınız. 
Başlayalım!
Hemen Ara
Yol Tarifi
Randevu Al
check-square-ophone-squaremap-signs linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram